Що таке постінформаційне суспільство

Постінформаційне суспільство – це наше сьогодення, у якому абсолютна більшість людей ділиться на два типи: тих, хто створює інформацію та тих, хто її споживає. При цьому ті, хто тільки споживає інформацію, завжди будуть більш уразливими і незахищеними, ніж ті, хто створює і реалізовує контент.

Сучасний медіасвіт супроводжує нас кожну хвилину нашого життя. Він влаштований так, що змушує нас відчувати навіть ті загрози, які безпосередньо нам не загрожують. Інстинктивно бажаючи захиститись, ми споживаємо ще більше інформації і стаємо ще більш уразливими для маніпуляцій. Причиною цього є те, що більшість людей сприймають споживання інформації як емоційний акт, а не як інформаційно-аналітичну діяльність, що супроводжується критичним відношенням до спожитого.
В результаті – емоції, а не факти керують створенням контенту та його споживанням. Факти більше не мають значення. Мають значення тільки емоції, породжені певним контентом. Тількт перетворюючись з об’єкта на суб’єкт інформпростору, людина стає творцем, а не споживачем, і тим важче маніпулювати її поглядами. Щоб допомогти людям стати більш стійкими до інформаційних загроз, ми створили Інститут постінформаційного суспільства.

Інститут постінформаційного суспільства створенний щоб допомогти людям стати більш стійкими до інформаційних загроз

НАША

Команда

Владислав Стороженко

Координатор проєкту

Анатолій Храпчинський

Координатор напрямку комунікацій та інформаційного протиборства

Сергій Пархоменко

Координатор проєкту

Трохим Бабич

Координатор проєкту

Анастасія Возович

Експертка з питань безпеки